Yukarı Çık

E-Mail
info@kockumsonicstr.com

Pnomatik

Kockum Sonics; 1920’li Yıllardan Bugüne Demiryolu Taşıtları için Sesli Uyarı Cihazlarında Lider Marka

90 yıldan uzun bir süredir teknolojinin öncüsü olan Kockum Sonics, raylı taşıt uygulamalarının rakipsiz çeşitliliğinde kullanılan hücum kenarı sinyal kornasının geliştirilmesinde, dizayn edilmesinde ve üretiminde önemli bir itici güç olmuştur.

Sürekli gelişen teknolojiye bağlılık odağımız dünyanın ilk entegre konuşma yeteneği olan elektronik tren kornası girişimine yol açtı. Ses kalitesi ve güvenilirliğinden ödün vermeyen TYFON®, mükemmel sesli ray ikaz cihazı olmaya devam ediyor.

KOCKUM SONICS Pnomatik

TSI ve EN Uyumlu TYFON® Aksesuarları İle Herhangi Bir Vagonlu Taşıt İçin Uygundur.

Bazı bölgelerde kış mevsiminde sıfırın altındaki sıcaklıklar alışılmadık değildir ve cıva -40C’de katılaşabilir. Hatta bu son derece zor çalışma koşullarında TYFON’lar buzun ve karın mükemmel hava akımı ve rezonansı engellememesini sağlayan eşsiz entegre ısıtma cihazı sayesinde çalışmaya devam ederler

KOCKUM SONICS Pnomatik
KOCKUM SONICS Pnomatik

Parçacık koruyucuları, açılı ayraçlar ve yuvarlak montaj flanşları gibi geniş bir yelpazede tasarım ve ürün aksesuarları yapımı mevcuttur.

KOCKUM SONICS Pnomatik
KOCKUM SONICS Pnomatik

Raylı Grup Standartları GM/RT2484 ile uyumlu düşük ses seviyesi versiyonları. Bu yeni kornalar mevcut hava besleyicisinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve mevcut uyumsuz kornalarla asgari kurulum zahmetiyle doğrudan değiştirilebilir.

KOCKUM SONICS Pnomatik
KOCKUM SONICS Pnomatik

Gelişen teknolojiye sürekli yatırım, büyümeyle ve dünyanın en gelişmiş ve uzmanlaşmış kornalarının bazılarını içeren TYFON ürün gamının başarısıyla sonuçlandı.

KOCKUM SONICS Pnomatik
Güvenilir yüksek performanslı uyarı kornalarının uzun yolunun sonu olan TYFON geliştirilmiş yanıt, gelişmiş izleme yetenekleri ve basitleştirilmiş kurulum ile güvenliği arttırırken geleneksel kornalara göre üstün performans sunar. Gerçek Zamanlı izleme yeteneği standart olarak amplifikatör içerir./p>
KOCKUM SONICS Pnomatik
KOCKUM SONICS Pnomatik