Yukarı Çık

E-Mail
info@kockumsonicstr.com

Demiryolu Araçları Uyarı Sistemleri

TYFON; 1920’li Yıllardan Bugüne Demiryolu Taşıtları İçin Sesli Uyarı Cihazlarında Lider Marka

Her Türlü Vagonlu Araç İçin Tren Düdüğü

TYFON® 1920’lerden başlar ve 1930’lardan beri tren sinyali olarak kullanılır. Bu şekilde, tren düdüğümüz aşırı koşullarda UIC parametrelerini aşan sesli sinyalizasyon sunan uzun bir güvenilir performans geçmişine sahiptir.

İskandinavya’dan Pasifik’e TYFON®’un hatasız sesini duyacaksınız.

TYFON® Bir Dünya Markası

Müşterilerimizi dinleyerek ve bireysel gereksinimlere göre hareket ederek, daha büyük müşteri sadakati ve güvenine yol açan yeni ve yenilikçi ürünler tasarlamak mümkün olmuştur.

90 yıldan uzun bir süredir teknolojinin öncüsü olan Kockum Sonics, raylı taşıt uygulamalarının rakipsiz çeşitliliğinde kullanılan hücum kenarı sinyal kornasının geliştirilmesinde, dizayn edilmesinde ve üretiminde önemli bir itici güç olmuştur.

KOCKUM SONICS TYFON

Sürekli gelişen teknolojiye bağlılık odağımız dünyanın ilk entegre konuşma yeteneği olan elektronik tren kornası girişimine yol açtı. Ses kalitesi ve güvenilirliğinden ödün vermeyen TYFON®, mükemmel sesli ray ikaz cihazı olmaya devam ediyor.

TSI ve EN uyumlu TYFON® - aksesuarları ile herhangi bir vagonlu taşıt için uygundur. Bazı bölgelerde kış mevsiminde sıfırın altındaki sıcaklıklar alışılmadık değildir ve cıva -40C’de katılaşabilir. Hatta bu son derece zor çalışma koşullarında TYFON’lar buzun ve karın mükemmel hava akımı ve rezonansı engellememesini sağlayan eşsiz entegre ısıtma cihazı sayesinde çalışmaya devam ederler.

KOCKUM SONICS TYFON
KOCKUM SONICS TYFON

Parçacık koruyucuları, açılı ayraçlar ve yuvarlak montaj flanşları gibi geniş bir yelpazede tasarım ve ürün aksesuarları yapımı mevcuttur.

Raylı Grup Standartları GM/RT2484 ile uyumlu düşük ses seviyesi versiyonları. Bu yeni kornalar mevcut hava besleyicisinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve mevcut uyumsuz kornalarla asgari kurulum zahmetiyle doğrudan değiştirilebilir.

Gelişen teknolojiye sürekli yatırım, büyümeyle ve dünyanın en gelişmiş ve uzmanlaşmış kornalarını içeren TYFON® ürün gamının başarısıyla sonuçlandı.